„Żywe dzieło sztuki”- galeria zdjęć(DK+ Inicjatywy Lokalne)

„Żywe dzieło sztuki”- galeria zdjęć(DK+ Inicjatywy Lokalne)

Z przyjemnością prezentujemy efekt inicjatywy z Jamnicy „Żywe dzieło sztuki” (DK+ Inicjatywy Lokalne). Interpretacja dzieł malarskich w wykonaniu dzieci i młodzieży wymagała opracowania scenografii, doboru stroju i fryzur, odpowiedniego ustawienia i  wykonaniu zdjęcia. Projekt żywo zainteresował dzieci sztuką i sprawił, że wcześniej nieznane obrazy stały się rozpoznawane.

Sztuka jest ważnym elementem naszego życia, wyrazem naszych uczuć. To dzięki niej zmienia się nasz sposób patrzenia na otaczający świat. Sztuka działa na nas z wielką mocą i wpływa na nasze życie bardzo silnie.

„Zadaniem obrazu jest dawać uczucie spokoju w oderwaniu od codziennej rzeczywistości” T. Niesiołowski

Pragniemy złożyć ogromne podziękowania:

Pani Dyrektor GCK Alicji Kubiak za nadzór, dobre słowo i wsparcie podczas realizacji całego projektu.

Instruktorom: Beacie Nowak, Joannie Kuchno, Jackowi Kozieł za kreatywność, wskazówki i ogrom włożonej pracy.

Pomysłodawczyniom inicjatywy: Ewie Stec i Marcie Stępień za niezwykle inspirujący pomysł i prace przy realizacji.

Uczestnikom inicjatywy i ich rodzicom za poświęcony czas, wyobraźnię profesjonalne podejście do tematu i radosną atmosferę podczas realizacji zadania.

Pracownikom GCK: Annie Brak, Joannie Brak- Głowala, Jolancie Grębowiec, Justynie Piwowar za zaangażowanie i  pomysłowość, a szczególnie nieocenioną (jak zawsze) pomoc.

Pełna galeria zdjęć: https://gckgrebow.pl/galerie/galeria-2021/nggallery/2021/inicjatywa-z-jamnicy-dzieci-na-dzielach-sztuki-4