Prezent dla Babci i Dziadka – zajęcia biblioteczne

Z okazji Dnia Babci i Dziadka grupa uczniów z świetlicy szkolnej ZSO w Grębowie pod opieką Pani Ani uczestniczyła w zajęciach bibliotecznych w GCK.  Podczas zajęć rozmawialiśmy o tym jakie to wielkie szczęście mieć dziadków. Są oni skarbnicą wiedzy o dawnych czasach, znają ciekawe historie związane z rodziną, często byli świadkami ważnych wydarzeń historycznych, o których czytamy  w książkach  czy uczymy się w szkole. Tworzyliśmy drzewko genealogiczne naszej rodziny oraz wykonaliśmy laurki dla naszych dziadków.

W dniu ich święta chcemy im złożyć najserdeczniejsze życzenia: pogody ducha, szczęścia, spokoju, wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia. Niech relacje z wnukami dają wiele radości i satysfakcji.